Detail aukcie: Krajina

Imro Weiner-Kráľ
Krajina
Nedatované
Akvarel, ceruza na papieri
21,5 x 31,5 cm
Neznačené
600
Rámované s paspartou, pod sklom
21.10.2020 21:00
1d 1h 58m

€ 600