Detail aukcie: Osamelí

Oľga Bartošíková
Osamelí
1965
Uhoľ, akvarelový papier
62,5 x 44,5 cm
Vzadu
600
Rámované s paspartou, pod sklom. Dielo pochádza z ateliéru autorky
21.10.2020 21:00
1d 0h 53m

€ 600