Detail aukcie: Cesta za slnkom

Jozef Srna
Cesta za slnkom
2008 (premaľované 2020)
Olej na plátne
60 x 100 cm
900
Rámované. Dielo pochádza z ateliéru autora
21.10.2020 21:00
1d 1h 33m

€ 900