Detail aukcie: Kompozícia s kruhmi

Rudolf Uher
Kompozícia s kruhmi
70. roky
Akvarel, tuš na papieri
30,5 x 40 cm
Neznačené
500
Voľný list, nerámované. Potvrdenie pravosti na zadnej strane M. Uhrom
21.10.2020 21:00
1d 1h 26m

€ 500