Detail aukcie: Návrh na artprotis 11

Jarmila Čihánková
Návrh na artprotis 11
Nedatované
Gvaš a akvarel na papieri
26 x 38 cm
Neznačené
100
Voľný list, nerámované. Dielo pochádza z pozostalosti autorky.
14.01.2026 21:00
1d 18h 36m

€ 100