Detail aukcie: Píšťalkárka

Vladimír Droppa
Píšťalkárka
Nedatované
Rudka na papieri
28,5 x 20 cm
50
Rámované s paspartou, pod sklom
14.01.2026 21:00
1d 18h 38m

€ 50