Detail aukcie: J + K

Július Koller
J + K
Nedatované
Pečiatková tlač na papieri
10,5 x 19,5 cm
Neznačené
500
Voľný list, nerámované
23.10.2024 21:00
1d 10h 14m

€ 500

Posledné navýšenie z € 500 o € 0 dražiteľom č. 1733783424