Detail aukcie: Torzo

Oľga Bartošíková
Torzo
1962
Olej na plátne
60 x 85 cm
Vzadu
2850
Rámované. Dielo pochádza z ateliéru autorky
21.10.2020 21:00
1d 1h 2m

€ 2850