Detail aukcie: Bez názvu

Max Švabinský
Bez názvu
Nedatované
Grafika, nečíslované
27 x 17 cm (rozmer celého listu)
50
Voľný list, nerámované
14.01.2026 21:00
1d 18h 39m

€ 50