Detail aukcie: Memory of the man at the pool

Kristína Mesároš
Memory of the man at the pool
2013
Akryl na plátne
100 x 70 cm
Vzadu
1500
Rámované, plátno na blind ráme
3d 10h 23m

€ 1500