Detail aukcie: Náčrt ženy II.

Mikuláš Galanda
Náčrt ženy II.
Nedatované
Ceruza na papieri
14,5 x 10,5 cm
200
Rámované s paspartou, pod sklom
3d 10h 24m

€ 200