Detail aukcie: Sedem bodliakov

Pavol Megyesi
Sedem bodliakov
2005
Akryl na plátne
110 x 140 cm
Vzadu na informačnom lístku
2340
Rámované, plátno na blind ráme
3d 10h 29m

€ 2340