Detail aukcie: Návrh na artprotis 10

Jarmila Čihánková
Návrh na artprotis 10
Nedatované
Akvarel na papieri
16,5 x 22,5 cm
Neznačené
100
Voľný list, nerámované. Dielo pochádza z pozostalosti autorky.
14.01.2026 21:00
1d 18h 37m

€ 100