Detail aukcie: Bez názvu

Juraj Deák
Bez názvu
Nedatované
Autorská technika na papieri
50 x 79,5 cm (61 x 90 cm – rozmer celého listu)
Neznačené
230
Voľný list, nerámované
3d 10h 26m

€ 230