Detail aukcie: Žena v čiernom

Arnold Peter Weisz-Kubínčan
Žena v čiernom
Nedatované
Uhoľ na papieri
19 x 13 cm
Vľavo dole
40
Rámované s paspartou, pod sklom
3d 10h 24m

€ 40