Detail aukcie: Zátoka

Edmund Gwerk
Zátoka
Nedatované
Kresba ceruzou na papieri
36,5 x 48 cm
100
Rámované s paspartou, pod sklom
14.01.2026 21:00
1d 20h 1m

€ 100